Brønderslev Bogtrykkeri

En verden af tryksager

 

Brønderslev Bogtrykkeri

Hos os er du i "trykke" hænder

 

Brønderslev Bogtrykkeri

Vi farver din verden

1
1

Om BB Tryk

Hos Brønderslev Bogtrykkeri sætter vi en stor ære i det grafiske fag, og vi går altid til enhver opgave med stort engagement og professionalisme. Vi lever af vores gode ry og omdømme og tror på, at det bedste resultat sker i et tæt samarbejde med vores kunder.

Frits Danielsen

Indehaver / bogtrykker

Tlf. 40 73 64 73
frits@basistryk.dk

Christian Danielsen

Indehaver

Tlf. 61 14 47 97
salg@bbtryk.dk

Kenneth Sørensen

Projektleder / marketing

Tlf. 40 80 48 17
kenneth@basistryk.dk

Jørgen Fæster Pedersen

Salgskonsulent

Tlf. 40 80 48 18
jorgen@basistryk.dk

Keld Ejsing-Duun

Projektleder

Tlf. 28 77 17 81
dtp@nordcolor.dk

Anders Berg Andersen

Teknisk chef

Tlf. 40 80 48 16
anders@basistryk.dk

Pernille Christensen

Mediegrafiker

Tlf. 40 80 48 14
pernille@basistryk.dk

Pia Rishøj Andersen

Grafisk tekniker

Tlf. 98 84 10 20
kontor@basistryk.dk

Mathias Møller Jørgensen

Grafisk tekniker

Tlf. 54 55 27 79
mathias@nordcolor.dk

Marianne Mølgaard

Skiltetekniker

Tlf. 40 80 48 15
marianne@basistryk.dk

Keld Bork

Lager og forsendelse

Tlf. 98 84 10 20
kontor@basistryk.dk

Anette Christensen

Bogholder

Tlf. 98 84 10 20
kontor@basistryk.dk

Anni Ejsing-Duun

Bogholder

Tlf. 54 55 27 78

Line Jensen

Mediegrafiker / freelance

Tlf. 98 84 10 20
line@basistryk.dk

Følg med i hvad der sker på facebook